Виборчі кампанії

  • розробка виборчої стратегії
  • аналітичний супровід кампанії
  • організація роботи з громадським активом
  • планування та проведення промо-акцій
  • розробка та виготовлення політичної реклами, агітаційної та іміджевої продукції

Виборча кампанія Олександра Третьякова (ВО №219)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Олександр Третьяков – український бізнесмен, який послідовно дотримується патріотичних та демократичних позицій та спрямовує зусилля та потенціал на користь країни.

Після Революції Гідності, коли перезавантаження влади стало реальністю, Третьяков підтримав молодих кандидатів до Київради, які балотувались у Святошинському районі Києва. Після перемоги на виборах до Київради, разом з місцевими активістами вони започаткували волонтерський рух, який мав на меті вирішення актуальних проблем громади...

Виборча кампанія Андрія Білецького (ВО №217)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Андрій Білецький, командир легендарного батальйону «Азов», засновник та лідер організації «Патріот України» – бореться за права та свободи українського народу ще з часів режиму Кучми.

Історик за фахом та патріот за покликанням, «виростивши» батальйон до полку Національної Гвардії, він прийняв рішення продовжити захищати державу не лише на фронті, а на новому рівні – в парламенті.

Виборча кампанія Юрія Тимошенка (ВО №88)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Завдяки здобуткам Революції Гідності багато громадських активістів отримали реальну можливість взяти участь в управлінні державою. Один із таких – коломиянин Юрій Тимошенко. Патріот України, дисидент, історик. Ще за радянських часів він брав активну участь у національно-визвольному русі, виступав проти режимів Кучми та Януковича під час двох революцій, з початком війни на сході України одразу пішов добровольцем на фронт. Повернувшись додому, приєднався до команди партії «Народний Фронт»...

Виборча кампанія кандидатів у депутати Київської міської ради

травень 2014 | результат: перемога

На довгоочікуваних виборах до Київської міської ради у травні 2014 року кияни нарешті отримали міську раду, до складу якої увійшли молоді активісти, яких так не вистачає в усіх ланках державного управляння. Багато із них обирались за списком та у мажоритарних округах від партії «УДАР Віталія Кличка» за підтримки Петра Порошенка (тоді – кандидата на пост Президента України).

Центр Політичного консалтингу супроводжував кампанію одразу двох кандидатів, які балотувалась у сусідніх 46 та 47-му виборчих округах (Святошинський район), Вікторії Мухи та Наталії Чумакової.

PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

2009-2014 роки

Співпраця Центру політичного консалтингу з тодішнім головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Гриценком розпочалася у 2009 році. Разом з клієнтом було створено та запущено персональний сайт, сторінки у соціальних мережах та особистий блог на сайтах Української правди та Кореспонденту.