Проекти

Проекти

Благодійний аукціон «Мистецтво заради життя»

травень 2015

19 травня в «Мистецькому арсеналі» в рамках проекту «Мистецтво заради життя» 80 робіт сучасних українських художників під час благодійного аукціону пішли з молотка за 10 207 125 гривень. Благодійний фонд Бориса Ложкіна під керівництвом Надії Шаломової передасть Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України придбаний на зібрані кошти сучасний кардіологічний УЗ апарат EPIQ-7.

Громадянська ініціатива «Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо»

травень 2015

5 травня група «Інформаційний спротив» спільно з Центром політичного консалтингу розпочали другий етап проекту «Пам'ятаємо. Пишаємося. Переможемо», присвяченого Дню пам’яті та примирення і 70-річчю перемоги. В рамках акції у соціальних мережах та інтернет-ЗМІ поширювалася серія тематичних постерів із зображеннями героїв-українців часів Другої світової війни та героїв, які сьогодні захищають Україну від російської агресії на Сході, а також допомагають у тилу.

Виборча кампанія Олександра Третьякова (ВО №219)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Олександр Третьяков – український бізнесмен, який послідовно дотримується патріотичних та демократичних позицій та спрямовує зусилля та потенціал на користь країни.

Після Революції Гідності, коли перезавантаження влади стало реальністю, Третьяков підтримав молодих кандидатів до Київради, які балотувались у Святошинському районі Києва. Після перемоги на виборах до Київради, разом з місцевими активістами вони започаткували волонтерський рух, який мав на меті вирішення актуальних проблем громади...

Виборча кампанія Андрія Білецького (ВО №217)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Андрій Білецький, командир легендарного батальйону «Азов», засновник та лідер організації «Патріот України» – бореться за права та свободи українського народу ще з часів режиму Кучми.

Історик за фахом та патріот за покликанням, «виростивши» батальйон до полку Національної Гвардії, він прийняв рішення продовжити захищати державу не лише на фронті, а на новому рівні – в парламенті.

Виборча кампанія Юрія Тимошенка (ВО №88)

вересень-жовтень 2014 | результат: перемога

Завдяки здобуткам Революції Гідності багато громадських активістів отримали реальну можливість взяти участь в управлінні державою. Один із таких – коломиянин Юрій Тимошенко. Патріот України, дисидент, історик. Ще за радянських часів він брав активну участь у національно-визвольному русі, виступав проти режимів Кучми та Януковича під час двох революцій, з початком війни на сході України одразу пішов добровольцем на фронт. Повернувшись додому, приєднався до команди партії «Народний Фронт»...

PR-супровід реформ Міністерства юстиції

2014

Міністр юстиції Павло Петренко з перших днів свого перебування на посаді виступав автором багатьох реформаторських ініціатив. Більше за все він запам’ятався ініціативою заборони діяльності комуністичної партії, інноваційними пропозиціями у сфері надання адміністративних послуг та електронних торгів. У якості консультантів в Україну були запрошені експерти, які здійснювали реформи у Грузії під час президентства Міхаїла Саакашвілі.

Виборча кампанія кандидатів у депутати Київської міської ради

травень 2014 | результат: перемога

На довгоочікуваних виборах до Київської міської ради у травні 2014 року кияни нарешті отримали міську раду, до складу якої увійшли молоді активісти, яких так не вистачає в усіх ланках державного управляння. Багато із них обирались за списком та у мажоритарних округах від партії «УДАР Віталія Кличка» за підтримки Петра Порошенка (тоді – кандидата на пост Президента України).

Центр Політичного консалтингу супроводжував кампанію одразу двох кандидатів, які балотувалась у сусідніх 46 та 47-му виборчих округах (Святошинський район), Вікторії Мухи та Наталії Чумакової.

Акція "Я обираю ЄС!"

жовтень-листопад 2013

Для більшості українців Євромайдан розпочався 21 листопада, але для команд «Третьої Української Республіки» та Центру політичного консалтингу майже на місяць раніше – із всеукраїнської акції «Я обираю ЄС!». За формою це був проєвропейський «флешмоб», метою якого було інформування про переваги європейського вибору України та демонстрація мешканцям та керівництву ЄС всенародної підтримки Угоди про Асоціацію.

PR-супровід громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка"

червень 2013 - травень 2014

Коли Юрій Луценко звільнився з в’язниці, де через переслідування режимом Януковича провів понад 1,5 роки, навколо нього згуртувалися патріоти-однодумці, які прагнули реальних змін в країні. Вони заснували об’єднання, яке назвали «Громадянська ініціатива «Третя Українська Республіка». Метою організації було розроблення та впровадження в життя плану докорінних змін в Україні, повного перезавантаження влади.

PR-супровід Анатолія Гриценка та партії "Громадянська позиція"

2009-2014 роки

Співпраця Центру політичного консалтингу з тодішнім головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Гриценком розпочалася у 2009 році. Разом з клієнтом було створено та запущено персональний сайт, сторінки у соціальних мережах та особистий блог на сайтах Української правди та Кореспонденту.

Сторінки